Ģēģera vārti palīdz “Hormadi” sagraut ērgļus

Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) play-out spēlē Angletas “Hormadi” sagrāva Nīcas “Aigles” ar 7:3.

“Hormadi” spēlējošais latvietis Emīls Ģēģeris atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

Ģēģeris atklāja mača rezultātu pirmā perioda 8. minūtē spēlējot vairākumā. Ģēģeris arī asistēja trešajos vārtos, palīdzot panākt 3:0.

Šosezon Ģēģeris aizvadīja 40 mačus, kuros sakrāja 24 (10+14) punktus. Trijās Play-out spēlēs pievienoja vēl divus (1+1) punktus.

Savukārt, Ligue Magnus play-off uzvaru izcīnīja Rolanda Vīgnera Ruēnas “Dragons”, ar 3:2 pārspējot Angeras “Ducs”. Šī bija komandu pirmā spēle sērijā.

Vīgners izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, asistējot pirmajos un otrajos komandas vārtos.

41 regulārā čempionāta spēlē Vīgners guva 16 vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles. Septiņās izslēgšanas spēlēs pievienoja 8 (4+4) punktus.