Somijas U-18 izlase salādē Norvēģijas vārtus (VIDEO)

2024. gada U-18 pasaules čempionāta spēlē mājiniece Somijas U-18 izlase ar rezultātu 7:0 (3:0, 4:0, 0:0) sagrāva Norvēģijas vienaudžus.

Pirmajā periodā Somijas rindās ar precīziem metieniem izcēlās Roope Vesterinens, Emīls Hemings un Joona Sārelainens. Divi no trīs vārtiem tika gūti vairākumā.

Otrajā trešdaļā atkost norvēģu aizsardzību vēlreiz izdevās Vesterinenam un Hemingam, kā arī Lauri Sinivori un Niklasam Nikiri.

Somijas vārtsargs Kims Sārinens tika galā ar visiem 12 metieniem. Norvēģijas vārtos Markuss Vālbergs atvairīja 31 no 37 metieniem, bet viņu nomainījušais Amunds Martinsens tika galā ar 16 no 17 raidījumiem.

Rītdien, 27. aprīlī, norvēģi spēkosies ar ASV hokejistiem, bet dienu vēlāk Somija krustos nūjas ar Slovākiju.