Vītoliņš: Otrajā trešdaļā zaudējām praktiski visās divcīņās

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc piedzīvotā zaudējuma pārbaudes spēlē pret Šveici sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses dienestu atskatījies uz aizvadīto maču.

Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība piektdien izbraukumā ar 1:5 piekāpās Šveices izlasei. Vienīgos vārtus Latvijas valstsvienības labā guva Renārs Krastenbergs.

”Pazaudējām otro trešdaļu. Zaudējām praktiski visas divcīņas,” atzina Vītoliņš. ”Hokejs sastāv no divcīņām. Trešajā trešdaļā, kad sākām vinnēt divcīņas, redzējām, ka radās momenti. Ieguvām visas 50/50 ripas un mums uzreiz bija labi momenti.”

”Ņemsim to labāko līdzi. Teicām puišiem, ka viss sākas no divcīņām, jo hokejs ir spēka spēle. Ja vinnēsim divcīņas, tad mums būs momenti. Tas ir tikai gatavošanās posms. Gatavojamies rītdienas spēlei,” noradīja Latvijas izlases galvenais treneris, kurš piebilda, ka, iespējams, šveicieši pēdējā trešdaļā mazliet atlaida.

Rīt, plkst. 18:30, abas izlases tiksies atkārtoti. ”Viennozīmīgi spēles divi jaunieši – Laviņš un Gavars. Uzreiz nevaru to pateikt, bet skatīsimies, vai kādam ir traumas. Mums ir pietiekami daudz laika līdz rītdienai, lai pārdomātu sastāvu,” par gaidāmajām izmaiņām Latvijas valstsvienības sastāvā pastāstīja Vītoliņš.

Pasaules čempionāts Čehijā sāksies 10. maijā. Tas norisināsies Prāgā un Ostravā.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā spēkojoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)