Egle: Trešo periodu nospēlējām daudz labāk, bet ar 20 minūtēm nepietiek

Latvijas izlases uzbrucējs Haralds Egle pēc piedzīvotā zaudējuma pārbaudes spēlē pret Šveici sarunā ar Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses dienestu atskatījies uz aizvadīto maču.

Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība piektdien izbraukumā ar 1:5 piekāpās Šveices izlasei. Vienīgos vārtus Latvijas valstsvienības labā guva Renārs Krastenbergs.

”Zaudējām divcīņas un daudz pazaudējām ripu vidējā zonā. Tas arī praktiski izšķīra spēles likteni,” norādīja Egle. ”Es teiktu, ka pirmā perioda pirmā puse mums bija diezgan laba, bet pirmās trešdaļas otrajā daļā sākām zaudēt ripas.”

Latvijas izlase otrajā periodā ielaida četrus vārtus. ”Otrajā periodā tas bija vēl izteiktāk, un viņi mūs par to sodīja. Trešo periodu mēs nospēlējām daudz labāk, bet ar 20 minūtēm nepietiek.”

”Taktiski pirms trešā perioda mēs neko daudz nemainījām. Pārtraukumā vairāk bija runa par mentālo spēles pusi, to, ka ir jāsāk uzvarēt divcīņas, jāspēlē daudz drošāk un pārliecinošāk.”

Rīt, plkst. 18:30, abas izlases tiksies atkārtoti.

Pasaules čempionāts Čehijā sāksies 10. maijā. Tas norisināsies Prāgā un Ostravā.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā spēkojoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)