Norvēģu supertalants izdemolē dāņu aizsardzību; Latvijas PČ pretinieces piedzīvo zaudējumus (VIDEO)

Turpinot gatavošanos 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, piektdien pārbaudes spēles aizvadīja vairākas izlases.

Norvēģijas valstsvienība, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (0:1, 3:0, 0:2, 1:0) uzveica Dānijas hokejistus.

Par mača galveno varoni kļuva 18 gadus vecais norvēģu uzbrucējs Mikaels Brandsegs-Nīgārds, kurš guva visus četrus(!!!!!) Norvēģijas izlases vārtus.

Mikels Āgards jau 157. sekundē izvirzīja dāņus vadībā, bet Brandsegs-Nīgārds otrajā trešdaļā apgrieza spēli ar kājām gaisā. Norvēģu uzbrucējs laika posmā no 29. līdz 39. minūtei guva trīs vārtus, izceļoties ar Hattrick un panākot 3:1.

Pateicoties 19 gadus vecā dāņu uzbrucēja Oskara Fiskera Melgārda diviem precīzajiem metieniem trešajā periodā, viesi divas ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām atspēlējās.

Pēdējais vārds gan piederēja Brandsegam-Nīgārdam, kurš papildlaika otrajā minūtē guva savus ceturtos vārtus mačā un izrāva norvēģiem uzvaru.

Abas izlases sestdien, plkst. 15:00, tiksies atkārtoti.

View this post on Instagram

A post shared by TV 2 Hockey (@tv2hockey)

Slovākijas valstsvienība mājās ar 2:4 (0:3, 1:0, 1:1) piekāpās Čehijas hokejistiem.

Jakubs Vrana 13. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu atklāja mača rezultātu, bet Jakubs Fleks 18. minūtē dubultoja čehu pārsvaru. Pēc 35 sekundēm Matejs Stranskis panāca jau 3:0.

Andrejs Kudrna 23. minūtē vairākumā slovākiem vienus vārtus atguva. Libors Zabranskis 57. minūtē, raidot ripu tukšajā mājinieku cietoksnī, atjaunoja viesiem trīs vārtu pārsvaru, taču Samuels Takačs 59. minūtē panāca 2:4.

Sestdien, plkst. 15:00, abas izlases vēlreiz krustos nūjas.

Slovākijas hokejisti gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā kopā ar Latvijas valstsvienību.

Tikmēr Polijas izlase viesos ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) atzina Lielbritānijas hokejistu pārākumu.

Džošs Bačs 25. minūtē, izceļoties mazākumā, izvirzīja britus vadībā, bet Brets Perlīni otrās trešdaļas izskaņā dubultoja mājinieku pārsvaru. Liams Kirks 46. minūtē panāca uz tablo 3:0. Četras ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām Dominiks Pašs poļiem vienus vārtus atguva.

Abas izlases sestdien, plkst. 21:00, tiksies vēlreiz.

Polijas hokejisti pasaules čempionātā būs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību.