Daugaviņam vārtu guvums un “+2” mačā Vācijā

Šodien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters” vienība ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) mājās piekāpās Volfsburgas “Grizzlys” komandai.

Kaspars Daugaviņš šaja mačā uz ledus pavadīja 17:55 minūtes, izcēlās ar vārtu guvumu, divreiz meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmās trešdaļas piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Grizzlys” uzbrucējs Valentino Kloss, bet Daugaviņa maiņas biedrs Kriss Fokolts 14. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Otro periodu veiksmīgāk aizvadīja Volfsburgas komanda, gūstot divus vārtus – vēlreiz vadībā viesus piektajā minūtē izvirzīja Nolans Zeidžaks, bet Dastins Džefrijs 15. minūtē dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Dastins Džefrijs guva savus otros vārtus mačā, bet nepilnu minūti vēlāk Kaspars Daugaviņš samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem.

14. minūtē Spensers Mahačeks guva piektos vārtus Volfsburgas komandas labā un Daugaviņa klubs piedzīvoja zaudējumu.

Andreass Jenike atvairīja 25 no 30 Volfsburgas “Grizzlys” metieniem, bet Džastins Pogī tika galā ar 31 no 33 Izerlonas “Roosters” raidījumiem.

Kaspars Daugaviņš šosezon septiņos mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamais mačs “Roosters” vienībai mājās 6. oktobrī 20:30 pēc Latvijas laika pret Ķelnes “Haie”.