Gudļevskis nespēj glābt ”MoDo” no zaudējuma Allsvenskan finālsērijas otrajā mačā (VIDEO)

Pirmo zaudējumu Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsērijā šovakar piedzīvoja Latvijas izlases vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kas finālsērijas otrajā mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:1, 0:1) piekāpās Stokholmas “Djurgardens IF”.

Viesi 29. minūtē pirmoreiz mačā pārspēja Gudļevski, izvirzoties vadībā ar 1:0, bet trešā perioda ievadā “Djurgardens IF” realizēja skaitlisko vairākumu un vēlreiz sarūgtināja Latvijas izlases vārtsargu – 2:0.

Lai gan mājinieki minūti un 38 sekundes līdz pamatlaika noslēgumam panāca izlīdzinājumu (2:2), viesi tik un tā beigās svinēja uzvaru. Panākumu “Djurgardens IF” 66. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atnesa Daniels Brodins – 3:2

Gudļevskis šoreiz atvairīja 24 no 27 (88,89%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Neskatoties uz “MoDo” piedzīvoto zaudējumu, latviešu vārtsargs tika atzīts par mača trešo zvaigzni.

Atgādināsim, ka finālsērijas pirmajā spēlē Gudļevskis izpelnījās mača pirmās zvaigznes titulu un palīdzēja “MoDo” izcīnīt uzvaru.

Latvijas izlases vārtsargs regulārajā sezonā, dodoties laukumā 39 spēlēs, tika galā ar 92% sāncenšu metienu un vidēji mačā ielaida 1,88 ripas. Savukārt desmit izslēgšanas mačos Gudļevskis ir neitralizējis 93,2% pretinieku metienu un vidēji ielaidis vien 1,70 ripas.

Sērijas trešā spēle paredzēta 21. aprīlī (pulksten 20:00). Tā tiks aizvadīta “Djurgardens IF” laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan