Čukstem piespēle, pusfināla sērijā būs septītā spēle (VIDEO)

Šovakar sestajā Čehijas Ekstralīgas pusfināla mačā Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” komanda ar rezultātu 3:5 (0:3, 0:1, 3:1) mājās piekāpās Pardubices “Dynamo” vienībai.

Čukste šajā spēlē uz ledus pavadīja 14 minūtes un 23 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs ar piespēli izcēlās trešās trešdaļas desmitajā minūtē, palīdzot Liboram Hudāčekam panākt rezultātu 2:4.

Ondržejs Kacetls pirms nomaiņas atvairīja 11 no 14 “Dynamo” metieniem, bet Mareks Mazāņecs tika galā ar 12 no 12 atlikušajiem raidījumiem. Romāns Vils apstādināja 29 no 32 “Ocelari” metieniem.

Aizsargam šosezon 49 cīņās astoņi punkti (2+6), bet divās Play-off spēlēs Čukstem vārtu guvums un piespēle.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.