Norvēģijas izlase pārliecinoši apspēlē Lielbritāniju un nosargā vietu Elites divīzijā (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Norvēģijas valstsvienība ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) apspēlēja Lielbritānijas izlasi.

Šī uzvara ļāva norvēģiem nosargāt vietu Elites divīzijā.

Norvēģi jau pašā mača ievadā sāka spēlēt aktīvi. Piektajā minūtē Markuss Vikingstads atklāja rezultātu, bet jau divas minūtes vēlāk veterāns Patriks Toresens dubultoja pārsvaru. Perioda 13. minūtē Eskilds Bake-Olsens panāca 3:0.

Otrās trešdaļas sākumā jaunais norvēģu talants Mihaels Brandsegs-Nīgārds, spēlējot vairākumā, četrkāršoja pārsvaru. Četras minūtes vēlāk britiem vienus vārtus izdevās atgūt, kad vairākumā izcēlās Brets Perlini.

Trešajā periodā Bake-Olsens guva savus otros vārtus spēlē. Septītajā minūtē Lielbritānijas uzbrucējs Ollijs Beteridžs samazināja rezultāta starpību, taču briti vairs nespēja panākt izlīdzinājumu.

Norvēģijas vārtsargs Henriks Haukelands atvairīja 23 no 25 metieniem, kamēr Lielbritānijas vārtus sargāja Džeksons Vistls, tiekot galā ar 37 no 42 metieniem.

A grupas turnīra tabulā Norvēģija ar sešiem punktiem ieņem priekšpēdējo, 7. vietu, taču Lielbritānija bez punktiem ierindojas 8. vietā.