Šveices uzbrucējs Hišiers: Josi ir pasaules labākais aizsargs

Šveices hokeja izlases uzbrucējs Niko Hišiers sarunā ar “Thehockeynews.com” pastāstīja par valstsvienības hokejistiem pasaules čempionātā, kā arī dalījās pārdomās par komandas biedru Romānu Josi.

25 gadus vecais uzbrucējs šajā pasaules čempionātā aizvadījis sešas spēles, kurās guvis piecus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. Ar desmit punktiem viņš ir Šveices izlases otrais rezultatīvākais hokejists aiz aizsarga Josi, kuram 11 punkti (3+8).

Pēc vienas no spēlēm uz jautājumu, vai Josi ir šobrīd pasaulē labākais aizsargs, Hišiers atbildēja: Es domāju, ka ir. Šī ir otrā reize, kad es ar viņu spēlēju čempionātā, un ir patīkami spēlēt kopā,” izteicās uzbrucējs.

“Romāns viennozīmīgi padara spēli daudz vieglāku man. Viņš ir ļoti gudrs spēlētājs, tev atliek tikai atrast brīvu vietu laukumā un esi drošs, ka viņs tevi ieraudzīs. Ir daudz vieglāk spēlēt kopā ar viņu nekā pret viņu.”

Uz jautājumu, kāpēc vienmēr gandrīz visi Šveices hokejisti vēlas pārstāvēt izlasi pasaules čempionātā, uzbrucējs atbildēja šādi.

“Es nemāku pateikt, taču uzskatu, ka iepriekš tā nav bijis. Mēs mīlam pārstāvēt savu valsti, mēs esam lepni būt šveicieši, un, ja mums ir iespēja pārstāvēt mūsu valsti, mēs vienmēr braucam. Tas ir pagodinājums mums, un, ja visiem veselība atļauj, manuprāt katrs vēlas palīdzēt izlasei,” piebilda Hišiers.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Thehockeynews.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)