Intervija

Gudro par izlases rekordu, Merzļikinu un pirmo PČ piecu gadu laikā

Džonijs Gudro, hokejazinas.com

Džonijs Gudro | Foto: USA Hockey

“Hokejazinas.com” ekskluzīvi no Ostravas.

ASV hokeja izlases uzbrucējs Džonijs Gudro sarunā ar “Hokejazinas.com” dalījās pārdomās par 2024. gada pasaules hokeja čempionātu.

Vakardien ASV sagrāva Kazahstānas izlasi ar rezulātu 10:1.

“Manuprāt, mēs aizvadījām ļoti labu spēli, labi darbojāmies uzbrukumā, kas beigās atalgojās lielā lērumā gūto vārtu. Turnīra gaitā mums izdevušās vairākas labas spēles, vārtsargi spēlē stabili. Pret dažām komandām mums bijušas grūtības gūt vārtus, bet mēs ejam pareizajā virzienā,” par pasaules meistarsacīkstēm izsakās Gudro.

Gudro spēlē pret Kazahstānu laboja divus ASV izlases rekordus pasaules čempionātos, kļūstot par vēsturē rezultatīvāko spēlētāju un labāko piespēlētāju.

“Man ir ļoti paveicies būt ASV pilsonim. Ar lielu godu braucu uz pasaules čempionātu, lai pārstāvētu savu valsti. Kad man ir iespēja, es cenšos vienmēr doties palīgā izlasei, man patīk te spēlēt, varu dalīt ledu ar ļoti talantīgiem spēlētājiem. Par laimi, mums ir daudz labu spēlētāju

Lai arī es neesmu spēlējis pasaules čempionātā kopš 2019. gada, tas, manuprāt, diži nav mainījies,” saka uzbrucējs.

Otrdien, 21. maijā, ASV paredzēta pēdējā apakšgrupu turnīra spēle pret Latviju, kuru pārstāv Gudro komandas biedrs no Kolumbusas “Blue Jackets” – vārtsargs Elvis Merzļikins.

“Ar katru dienu cenšamies būt arvien labāki, paskatīsimies video, mēģināsim atrast pareizos vārdus, lai kārtīgi noskaņotos spēlei ar Latviju un ietu tālāk uz ceturtdaļfināliem.

Vienu reizi Ostravā redzēju Elvi, ātri sasveicinājāmies un devāmies atpakaļ pie savām komandām. Viņš pārstāv savu valsti, es savu. Ceru, ka viņam tiešām labi veiksies turpmāk šajā turnīrā, taču ne spēlē pret mums,” smejās Gudro.

30 gadus vecajam Gudro šis ir piektais pasaules čempionāts. Aizvadītajās 38 spēlēs viņš izcēlies ar 13 vārtu guvumiem un 30 rezultatīvām piespēlēm. Šogad Gudro sešās spēlēs sakrājis 11 (3+8) punktus.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)