Kazahstāna aizsūta poļus atpakaļ uz PČ 1. divīziju (VIDEO)

Šodien Čehijas pilsētā Ostravā tika aizvadīta spēle pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupā, kurā uz ledus kāpa Kazahstānas un Polijas valstsvienības.

Abām izlasēm šī bija pēdējā spēle šajā pasaules čempionātā. Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja Kazahstānas hokejisti, savukārt Polijai zaudējums viņus atgriež atpakaļ 1A divīzijā.

Pirmajā periodā 10. minūtē Kamils Valega realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 1:0, bet 13. minūtē Ņikita Mihailis panāca 1:1.

Otrajā periodā poļi divreiz varēja spēlēt vairākumā, taču abas iespējas palika nerealizētas, un pēc spēlētām 40 minūtēm uz tablo bija 1:1.

Trešā perioda vidū kazahi panāca 2:1, kad precīzs bija Valērijs Orekhovs, bet 15. minūtē 3:1 panāca Romāns Starčenko.

Kazahstāna ar sešiem punktiem ieņēma 6. vietu tabulā, savukārt poļi ar vienu punktu palika 8. vietā B apakšgrupā.