Intervija

ASV aizsargs: Skatoties uz Latvijas izlasi var redzēt, kā hokejs ir attīstījies

Zeks Verenskis, hokejazinas.com

Zeks Verenskis | Foto: Andrzej Iwanczuk, Nur Photo

“Hokejazinas.com” ekskluzīvi no Ostravas.

ASV hokeja izlases aizsargs Zeks Verenskis sarunā ar “Hokejazinas.com” dalījās pārdomās par 2024. gada pasaules hokeja čempionātu.

Vakardien ASV sagrāva Kazahstānas izlasi ar rezulātu 10:1.

“Es neteiktu, ka šī bija viegla uzvara. Katra spēle ir grūta, bet šodien mums sāka krist iekšā, kas iedeva grūdienu. Kad mēs spēlējam šādi, esam grūti uzvarama komanda,” saka Verenskis.

Otrdien, 21. maijā, ASV paredzēta pēdējā apakšgrupu turnīra spēle pret Latviju, kuru pārstāv Verenska komandas biedrs no Kolumbusas “Blue Jackets” – vārtsargs Elvis Merzļikins.

“Pret Latviju gatavosimies tāpat kā pret kazahiem. Latvija ir komanda, kas var uzvarēt. Šobrīd mēs esam uz augstas nots, centīsimies ar tādu pat noskaņojumu doties laukumā otrdien.

Ar Elvi Merzļikinu Ostravā nav izdevies aprunāties, taču viņš man rakstīja, kad biju Bratislavā [tur ASV izlase aizvadīja pārbaudes spēli pret Slovākiju – Hokejazinas.com]. Elvis ir labs vārtsargs, nezinu kāpēc viņam šajā turnīrā nesokās pārāk labi, taču priekšā vēl ir spēles, kur iespēja uzlabot savu sniegumu,” uzskata aizsargs.

Verenskis aizvada otro pasaules čempionātu, taču pirmo kopš 2019. gada. Aizvadītajās sešās spēlēs šogad aizsargs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Šis ir mans pirmais pilnais pasaules čempionāts, 2019. gadā aizvadīju vien divas spēles. Es nedomāju, ka šis turnīrs ir tik garš. Skatoties uz komandām kā Kazahstāna, Polija, Latvija var redzēt, kā hokejs ir attīstījies pēdējo gadu laikā. Daudzām valstīm te ir lieliski līdzjūtēji, tādēļ priecājos šeit atrasties,” saka Verenskis.

ASV izlase ar 13 punktiem sešās spēlēs ieņem 2. vietu B grupā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)