Gricinskis 59. minūtē izrauj ”Zemgale/LLU” uzvaru un palīdz atgūt vadību sērijā

Otro uzvaru Optibet hokeja līgas (OHL) finālsērijā šodien izcīnīja OHL aizvadītās sezonas čempione ”Zemgale/LLU”, kas mājās ar 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) apspēlēja regulārās sezonas uzvarētāju ”Mogo/LSPA” un sērijā atguva vadību (2-1).

Gatis Gricinskis 25. minūtē izvirzīja laukuma saimniekus vadībā (1:0), taču jelgavnieku prieki nebija ilgi. Renārs Kamergrauzis jau pēc 91 sekundes atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 1:1.

Rezultāts saglabājās nemainīgs līdz pat mača izskaņai. Minūti un 13 sekundes līdz trešā perioda beigām Gricinskis otro reizi mačā pārspēja ”Mogo/LSPA” vārtsargu Henriju Anču un atguva ”Zemgale/LLU” minimālu pārsvaru – 2:1.

Viesu galvenais treneris Ģirts Ankipāns uzreiz pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un mazliet vēlāk arī nomainīja Anču pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas nedeva cerēto rezultātu.

Dažas sekundes pirms spēles beigu sirēnas Ričards Bernhards, asistējot Gricinskim, panāca uz tablo 3:1 un pielika mačam punktu. Tādējādi Arta Ābola vadītā komanda svinēja otro uzvaru sērijā un panāca 2-1.

Uzvarētāju vārtos lielisku spēli aizvadīja Ēriks Vītols, kurš atvairīja 13 no 14 (92.86%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Tikmēr Ančs tika galā ar 27 no 29 (93,10%) sāncenšu mestajām ripām.

Nākamā sērijas spēle paredzēta 3. aprīlī (pulksten 18:30). Arī šis mačs notiks Jelgavas ledus hallē.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF