Kanādas U-18 izlase minimāli apspēlē Slovākiju (VIDEO)

Pasaules U-18 čempionāta spēlē Kanādas hokejisti ar 4:3 (1:0, 2:1, 1:2) pārspēja Slovākijas vienaudžus.

Rezultāts tika atklāts 50. sekundē, kad kanādietis Kolbijs Berlovs pārspēja Slovākijas vārtsargu.

Otrā perioda sākumā Kanādai bija iespēja izpildīt bullīti, taču vārti netika gūti. Trīs minūtes vēlāk Kalums Ričijs dubultoja pārsvaru. Desmit minūtes vēlāk Porters Martone mazākumā tika līdz pretinieku vārtiem un panāca 3:0. Tuvojoties trešdaļas beigām, perspektīvais Dalibors Dvorskis vienus vārtus spēja atgūt.

Trešā perioda sākumā Peters Cisārs samazināja vārtu starpību līdz minimumam. 14. minūtē Meklins Selebrīni iemeta ceturto ripu slovāku vārtos. Pamatlaika pēdējā minūtē Jurajs Pekarčiks uzstādīja mača gala rezultātu – 4:3.

Kanādas vārtsargs Karsons Bjarnasons neitralizēja 22 no 25 metieniem, kamēr slovāks Lūkass Furštens tika galā ar 38 no 42 metieniem.