Freibergs: Sāpīgi zaudēt to vienu punktu, bet varējām zaudēt trīs

Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs šodien pēc pirmās spēles 2024. gada pasaules hokeja čempionātā ar Polijas izlasi izteica savu viedokli par maču.

“Visi grib uzvarēt. Šodien to kļūdu mēs pieļāvām pārāk daudz. Par daudz gribam, par daudz cenšamies, gribam smuki izspēlēt. Vienu brīdi likās, ka uzvarēsim, otrā brīdī jau zaudē, tad atkal priekšā esi, tad neizšķirts… traks hokejs,” par spēli sprieda aizsargs.

“Sāpīgi zaudēt to vienu punktu, bet varējām zaudēt trīs. Bija sajūta, ka dažiem likās “spēlējam pret poļiem, šodien uz vienas slidas, spēle pati uzvarēsies”. Viņi ir strādīgi, ar vienu no viņiem pirms spēles runāju un viņš teica, ka mūs sitīšot. Tā arī bija, šodien viņi gāja forčekā mums virsū un pretīgu hokeju spēlēja. Cepuri nost, es gaidīju mazāk no viņiem, bet viņi ļoti labi nospēlēja,” Polijas hokejistu sniegumu uzteica Freibergs.

“Visi četri goli no rikošeta, tāds ir liktenis. Veiksme ir jānopelna, mūsu pusē tā šodien vispār nebija. Varēja arī būt trakāk, tomēr cik mums bija iespējas iemest? It kā jau labi spēlējām, bet pieļāvām daudz kļūdu – sāpīgi,” par ielaistajiem vārtiem runāja hokejists.

“Visi māk spēlēt hokeju. Visi spēlētāji no pirmajām maiņām arī Polijas līgā, viņi neatmetās, nebaidās un spēlē. Man patika, kā poļi šodien spēlēja,” atklāja Freibergs.

“Tagad būs tikai nopietnāk, pēc tā, ko šodien parādījām. Ar tādām kļūdām… izlaidām trīs pret divi kādas piecas vai sešas reizes, arī divi pret vienu pāris reizes. Čempionātā tādas kļūdas nevar pieļaut. Saņemsimies, video paskatīsimies – būs labi,” nākotnē skatījās Latvijas izlases aizsargs.

 

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Mūsu hokejisti šo čempionātu aizvada B grupā Ostravā, tiekoties ar ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

 

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)