Dānija iemet trīs bezatbildes vārtus un sakauj Austriju (VIDEO)

Pirmo uzvaru 2024. gada pasaules čempionātā šodien izcīnīja Dānijas izlase, kas A apakšgrupas spēlē Čehijas galvaspilsētā Prāgā ar 5:1 (2:1, 1:0, 2:0) sakāva Austrijas hokejistus.

Markuss Lauridsens 14. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc nepilnām trīs minūtēm Frederiks Storms, izceļoties mazākumā, dubultoja Dānijas valstsvienības pārsvaru.

Manuels Ganahls 25 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču mača turpinājumā dāņi guva trīs bezatbildes vārtus – divreiz izcēlās Joakims Blikfelds, bet vienus vārtus iemeta Fēlikss Šēls.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar trīs (2+1) punktiem bija Blikfelds. Tikmēr ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Patriks Rasels.

Dānijas izlases vārtos Frederiks Dihovs atvairīja 16 no 17 (94,12%) metieniem, bet Austrijas valstsvienības vārtos Dāvids Madleners tika galā ar 29 no 35 (85,29%) metieniem.

Gan Dānijai, gan Austrijai šis bija pirmais mačs pasaules čempionātā. Abas izlases nākamās spēles aizvadīs jau rīt. Dāņi plkst. 17:20 tiksies ar Kanādas valstsvienību, bet austrieši plkst. 21:20 krustos nūjas ar Šveices hokejistiem.