Šilova un Bļugera “Canucks” trīs reizes izlaiž pārsvaru, rezultāts sērijā pret “Oilers” neizšķirts (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas otrajā mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:1, 0:1, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 46 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 50% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons realizēja skaitlisko pārsvaru un atklāja spēles rezultātu, bet 11. minūtē Leons Draizaitls vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 53. sekundē Broks Besers izvirzīja “Canucks” vadībā ar rezultātu 2:1, taču vien 23 sekundes vēlāk Matiass Ekholms izlīdzināja rezultātu.

19. minūtē Ņikita Zadorovs vēlreiz deva pārsvaru Vankūveras vienībai, bet trešā perioda sestajā minūtē “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids trešo reizi panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika sestajā minūtē “Oilers” aizsargs Evans Bušārs izrāva uzvaru savam klubam.

Artūrs Šilovs atvairīja 27 no 31 “Oilers” metiena, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 16 no 19 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, kam astoņās izslēgšanas cīņās viņš pievienojis divas rezultatīvas piespēles

Šilovs NHL regulārajā čempionātā šosezon aizvadīja četrus mačus, izcīnīja trīs uzvaras, atvairīja 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaida 2,50 ripas.

Piecās Play-off spēlēs Šilovs izcīnījis trīs uzvaras, ticis galā ar 89,9% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2,58 ripas.

AHL vārtsargs 34 cīņās ar Abotsfordas “Canucks” vienību izcīnīja 15 uzvaras, tika galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,74 vārtus.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 13. maijā plkst. 4:30 pēc Latvijas laika Edmontonā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 2:6 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 3:4 (OT) (1-1 sērijā)