Ābols: Pārāk stingri turējām nūju

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols šodien pēc pirmās spēles 2024. gada pasaules hokeja čempionātā ar Polijas izlasi izteica savu viedokli par maču.

“Nu jā, [aukstasinība] mums laikam pietrūka pirmās 40 minūtes. Kaut kur pārāk sakrampējušies spēlējām, pārāk stingri nūju turējām, taču jāuzslavē arī poļi – viņi mūs forsēja spēlēt slikti. Viņi taisīja tādu kā purvu neitrālajā zonā un nelaida mūs cauri,” pretinieku spēli slavēja uzbrucējs.

“Var jau teikt, ka pie visiem četriem goliem bija rikošeti, bet pie tiem rikošetiem noveda kaut kādas kļūdas. Tās ir jāanalizē un jāslēdz ārā,” Ābols neļāva aizmirst arī savas kļūdas.

“Mēs arī runājām, ka vajag nospēlēt mazliet asāk un nopietnāk. Mēs pirmās 40 minūtes bijām pārāk daudz spēlējām pa ārpusi un bijām pārāk jēli. Kad uzgriezām savus apgriezienus, jau bija labi, bet vēl daudz ir jāstrādā. Tas varbūt iet kopā ar uztraukumu – mēs krampīgi spēlējām un tad, kad tu to nūju stingri turi, ripa sāk pārlēkt pāri, neprecīzas piespēles un tāds arī gala rezultāts,” hokejists vēstīja par pirmās spēles uztraukuma faktoru.

Šajā spēlē Ābols izcēlās ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Mūsu hokejisti šo čempionātu aizvada B grupā Ostravā, tiekoties ar ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

 

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)