“Panthers” vēlreiz pārliecinoši pieveic “Bruins” un pārņem vadību sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas trešajā mačā Floridas “Panthers” komanda ar rezultātu 6:2 (1:0, 2:0, 3:2) viesos uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā.

“Panthers” rindās trīs piespēles Metjū Tkačukam, divi vārti Evanam Rodrigesam, vārti un puespēle Brendonam Montūram, divas piespēles kapteinim Aleksandram Barkovam un Oliveram Ekmanam-Larsonam, bet precīzs metiens Semam Reinhārtam, Vladimiram Tarasenko un Kārteram Verheigī.

Četrus no sešiem vārtiem Floridas klubs guva skaitliskajā vairākumā.

“Bruins” labā vārti un piespēle Džeikam Debraskam, bet vārtu guvums Jakubam Lauko.

Jāpiemin, ka trešā perioda sākumā Bostonas fani uz ledus sāka mest dažādus priekšmetus – dvieļus, pudeles un citus atkritumus – protestējot pret noraidījumu, kā rezultāts vēlāk bija ceturtais “Panthers” vārtu guvums.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 15 no 17 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 27 no 32 “Panthers” raidījumiem.

“Panthers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Abas komandas iepriekš izslēgšanas spēlēs tikušās vienu reizi – pagājušosezon pirmajā kārtā Floridas klubs atspēlēja 1-3 deficītu sērijā un izcīnīja uzvaru septītās spēles papildlaikā.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 13. maijā Bostonā plkst. 1:30 pēc Latvijas laika.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 2:6 (1-2 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks” – Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 3:4 (OT) (1-1 sērijā)