Čehi un somi uzvarētāju noskaidro pēcspēles metienos (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā hokejā Prāgā savu pirmo spēli aizvadīja divas A apakšgrupas izlases – laukuma saimnieki čehi un Somija.

Uzvaru ar rezultātu 1:0 pēcspēles metienos izcīnīja Čehijas hokejisti. Par labāko Somijas izlasē atzina vārtsargu Hari Sateri, savukārt Čehijas valstsvienībā arī vārtsargu Lukašu Dostalu.

Pirmais periods beidzās bez gūtiem vārtiem, lai gan bīstamāk un vairāk uzbruka laukuma saimnieki. Otrajā periodā čehi turpināja dominēt, gūstot arī vārtus, kad precīzs bija Ondrejs Palāts, taču mača galvenie tiesneši pēc Somijas izlases trenera pieprasītā Coach’s Challenge atcēla vārtu guvumu.

Trešajā periodā vairākas bīstamas epizodes izveidoja somi, taču vārtos lielisks bija Lukašs Dostals. Spēles uzvarētāju vajadzēja noskaidrot pagarinājumā, taču arī tajā vārti netika gūti.

Pēcspēles metienos somi četras izdevības neizmantoja, bet čehiem ar precīziem metieniem atzīmējās Ondrejs Kaše un Romāns Červenka.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā tiekoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.