Vītoliņš: Forsējām par daudz, divcīņās gājām jau kā uzvarētāji

Harijs Vītoliņš, hokejazinas.com
Harijs Vītoliņš | Foto: LHF

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš šodien pēc pirmās spēles pasaules hokeja čempionātā ar Polijas izlasi sacīja, ka vāju pretinieku pasaules čempionātā nav.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta pirmajā mačā Ostravā ar rezultātu 5:4 pagarinājumā pārspēja Polijas izlasi.

“Beigās mēs tomēr uzvarējām. Jāpievērš uzmanība tam, ka nav vāju pretinieku. Mēs varam, un mums ir jāspēlē labāk,” sarunā ar Latvijas Televīziju sacīja treneris.

“Puiši atrada raksturu un “izvilka” uzvaru pagarinājumā. Rīt mēs parādīsim puišiem lietas, kuras jāuzlabo. Uzvara ir uzvara.

Sākumā mēs pārāk ātri visu vēlējāmies izdarīt un sanāca, ka mēs forsējām, divcīņās gājām jau kā uzvarētāji. Pozicionāli pus metra pietrūka,” atzina Vītoliņš sakot, ka rīt lems, kuram no vārtsargiem uzticēt vietu vārtos.

“Rīt pretī nāk Francija, kas šodien zaudeja kazahiem, būs saspringta spēle. Ja spēlēsim pareizi, būs pozitīvs iznākums.  Spēka pietika visiem, lai gan arī pārgājām uz trīs maiņām,” piebilda Vītoliņš.

 

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Mūsu hokejisti šo čempionātu aizvadīs B grupā Ostravā, tiekoties ar ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Latvijas Televīzija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)