Aptauja: Mačā ar Poliju 54,3 % vietu vārtos uzticētu Merzļikinam

Elvis Merzļikins, hokejazinas.com
Elvis Merzļikins | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pasaules čempionātam patlaban pieteicis 18 hokejistus, tā liecina Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) publiskotā informācija.

Šo sestdien Latvijas hokejisti aizvadīs pirmo spēli ar Polijas izlasi Visticamāk, tuvākajā laikā līdz spēlei ar Poliju pieteikums tiks papildināts, bet, kā iepriekš norādīja Vītoliņš, sākumā pasaules čempionātam netiks pieteikts aizsargs Arvils Bergmanis un uzbrucējs Martins Laviņš.

Hokejaziņas sociālajā tīklā “X” uzdeva jautājumu: Kuram Latvijas hokeja izlases vārtsargam tu uzticētu vietu vārtos čempionāta pirmajā spēlē ar Polijas valstsvienību?

Respondentiem tika piedāvāti četri atbilžu varianti: Kristeram Gudļevskim, Elvim Merzļikinam, Ērikam Vītolam, kā arī – grūti izlemt.

Aptaujas rezultāts parāda, ka lielākā daļa vietu vārtos pirmajā mačā uzticētu Merzļikinam (54,3 %), savukārt 37 % respondentu kā pirmo vārtsargu pirmajā spēlē izvēlētos Gudļevski. 3,3 % saka, ka pret Poliju vārtos liktu Vītolu, tikmēr 5,4 % aptaujas dalībnieku norāda, ka par pirmo numuru vārtos ir grūti izlemt.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

 

Autors: hokejazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)