PČ 1B divīzijā: Ukraina un Lietuva turpina bez zaudējumiem (VIDEO)

Šodien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā turpinājās pasaules čempionāts 1B divīzijā, kurā piedalās sešas valstsvienības.

Dienas pirmajā spēlē Ukrainas izlase ar 9:0 sagrāva Ķīnas valstsvienību.

Jau mača pirmajā periodā ukraiņi guva četrus vārtus, panākot 4:0, otrajā trešdaļā tika gūti vēl divi vārti, bet spēles noslēdzošajā periodā Ukrainas hokejisti iemeta trīs ripas.

Citā mačā Igaunijas izlase pagarinājumā ar 4:3 pārspēja Spānijas hokejistus.

Pirmā trešdaļa noslēdās ar rezultātu 1:1, pēc spēlētām 20 minūtēm Igaunijas izlase bija vadībā ar 3:2, bet trešajā trešdaļā spāņi panāca neizšķirtu 3:3. Uzvaru igauņi guva jau pagarinājuma 1. minūtē.

Tikmēr dienas trešajā spēlē laukuma saimnieki lietuvieši ar rezultātu 3:2 pārspēja Nīderlandes valstsvienību.

Pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, otrajā periodā lietuvieši ieguva vadību ar 2:1, bet trešajā trešdaļā abas izlases guva pa vieniem vārtiem.