Freibergs: Šis nebija mūsu turnīrs

Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs pēc šodien piedzīvotā zaudējuma 2024. gada pasaules čempionāta pēdējā grupu turnīra spēlē pret ASV hokejistiem sarunā ar ”Latvijas Televīziju” atskatījās uz aizvadīto turnīru.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas valstsvienība pēdējā grupu turnīra mačā ar 3:6 piekāpās ASV izlasei un turnīru noslēdza devītajā vietā.

”Šis pasaules čempionāts paliks atmiņā ar labām emocijām, bet ne līdz galam padarītu darba sajūtu. Beigās spēlējām labi, bet darbiņš līdz galam netika padarīts,” sarūgtinājumu pauda Freibergs. ”Tas nedaudz pietrūkst šogad, bet tāds ir čempionāts. Katra spēle ir izšķiroša. Pāris kļūdas šurpu turpu.”

”Traks hokejs. Kā es iepriekš teicu, čehiem patika kā mēs spēlējām. Es domāju, ka fani arī izbaudīja emociju ziņā hokeju. Šis nebija mūsu turnīrs. Vinnējām četras spēles no septiņām, bet pietrūka sākumā zaudētie punkti. Tāds ir hokejs un čempionāts. Jāsaliekas daudzām lietām, lai uzvarētu,” pauda pieredzējušais aizsargs.

Freibergs pauda gatavību palīdzēt Latvijas valstsvienībai arī nākamajā pasaules čempionātā. ”Tas viss ir treneru rokās. Es personīgi vienmēr esmu gatavs pārstāvēt izlasi, bet galvenais treneris izvēlas sastāvu.”

33 gadus vecais aizsargs šajā turnīrā septiņās spēlēs izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Televīzija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)