Daugaviņš: Šī komanda nepadevās nevienā mirklī

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš pēc šodien piedzīvotā zaudējuma 2024. gada pasaules čempionāta pēdējā grupu turnīra spēlē pret ASV hokejistiem sarunā ar ”Latvijas Televīziju” dalījās ar savām pārdomām par aizvadīto turnīru.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas valstsvienība pēdējā grupu turnīra mačā ar 3:6 piekāpās ASV izlasei un turnīru noslēdza devītajā vietā.

”No šī turnīra atmiņā paliks daudz laba, bet ir arī lietas, kuras jāuzlabo. Man šogad ļoti patika komandas raksturs. Ir bijuši gadi, kad pie grūtībām mums viss sabrūk, bet šī komanda nepadevās nevienā mirklī,” teica Daugaviņš. ”Cīnījāmies un kodām kājās. Bija brīži, kad kļūdījāmies daudz, bet par raksturu un cīņassparu nevienu sliktu vārdu nevar pateikt komandai.”

”Šodien jutāmies labi. Sākums nedaudz iedragāja, bet mēs iedevām sev mazu iespēju cīnīties līdz galam. Es domāju, ka neviens mums nevar pārmest par sniegumu otrajā un trešajā periodā. Mēs spēlējām kā līdzīgs ar līdzīgu pret komandu, kas ir atvedusi zvaigžņotu sastāvu, bet, protams, ir pie, kā piestrādāt,” uz maču pret ASV atskatījās Latvijas izlases kapteinis.

”Noteikti. Man ir liels prieks par viņiem! Viņi katru spēli progresēja,” Latvijas izlases debitantu sniegumu komentēja Daugaviņš. ”Latvijas hokejam ir vajadzīgas jaunas asinis. It sevišķi spēlētāji ar pasaules čempionātu pieredzi. Jo vairāk mēs būsim tajā rotācijā, jo lielāka nākamgad būs konkurence par vietu sastāvā. Tikai tā mēs varam palikt labāki.”

”Jā, noteikti, paldies ģimenēm! Milzīgs paldies Latvijas līdzjutējiem! Pat pēc zaudētām spēlēm viņi turpināja mūs atbalstīt. Bez jums mēs tālu netiksim,” piebilda kapteinis, kurš pauda gatavību pārstāvēt Latvijas valstsvienību arī nākamajā pasaules čempionātā.

Daugaviņš šajā turnīrā septiņos mačos guva četrus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, ar septiņiem punktiem kļūstot par Latvijas izlases rezultatīvāko spēlētāju. Pieredzējušais uzbrucējs tika atzīts par vienu no trīs Latvijas valstsvienības labākajiem spēlētājiem turnīrā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Televīzija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)