Austrija britiem iemet divas ripas un atvadās no 1/4 fināla (VIDEO)

Šodien pasaules čempionātā hokejā Prāgā A apakšgrupas pēdējo spēli aizvadīja Austrijas un Lielbritānijas izlases.

Austrijas izlasei šī spēle bija svarīga, jo hokejisti saglabāja iespēju iekļūt 1/4 finālā, savukārt Lielbritānija jau pirms šī mača atstāja Elites divīziju. Lai iekļūtu 1/4 finālā, Austrijai vajadzēja pamatlaikā uzvarēt un cerēt, ka somi netiks pie punkta mačā ar Šveici.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja Lielbritānijas izlase, tiekot pie savas pirmās uzvaras šajā turnīrā.

Pirmajā periodā vairāk uzbruka Austrijas hokejisti, kuriem bija arī iespēja vienu reizi spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču tā netika realizēta.

Otrajā trešdaļā jau pašā sākumā briti nopelnīja noraidījumu un 3. minūtē Klemenss Untervēgers realizēja skaitsliko vairākumu, atklājot mača rezultātu. Pēc četrām minūtēm austrieši nopelnīja noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu, kā arī par klupināšanu, un briti realizēja pārsvaru pieci pret trīs, precīzam esot Benam O’Konoram.


Trešajā trešdaļā tika gūti kopumā četri vārti. Vispirms Brets Perlini 2. minūtē realizēja vairākumu, bet perioda vidū Evans Mouzijs panāca 3:1. 16. minūtē briti tukšos vārtos raidīja ceturto ripu, savukārt spēles pēdējā minūtē Mario Hūbers Austrijas izlases rindās guva otros vārtus.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Mārtiņš Lācis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)