Merzļikins: Man nekad dzīvē nav bijis tik daudz rikošetu

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sarunā ar “Latvijas Mobilais Telefons” dalījās emocijās par aizvadīto 2024. gada pasaules hokeja čempionātu.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas valstsvienība pēdējā grupu turnīra mačā ar 3:6 piekāpās ASV izlasei un turnīru noslēdza devītajā vietā.

“Man bija nenormālākais prieks atbraukt un satikt čaļus. Atmosfēra šajā ģērbtuvē ir unikāla. Zaudējums vai uzvara, mēs esam visi kopā.

Par personīgo sniegumu runājot, man nav bijuši tik daudz rikošeti. Neesmu priecīgs beigt savu sezonu ielaižot sešus vārtus pret zviedriem, neesmu apmierināts. Man tas neļāva gulēt, noskatījos atkārtojumus kādas 18 reizes. Gribās spēlēt labāk, nesanāca. Ir labi, ka man tādi komandas biedri, kas atbalsta un sit augšā vilni. Mēs varam izdarīt skaistas lietas šeit, šogad sanāca tā. Tagad jāgatavojas augustam, mums svarīgs turnīrs priekšā [Olimpisko spēļu kvalifikācija – Hokejazinas.com],” saka Merzļikins.

Šajā turnīrā Merzļikins devās laukumā četrās spēlēs, izcīnot divas uzvaras, atvairot 82,6% metienu un ielaižot 4,80 ripas spēlē.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Latvijas Mobilais Telefons

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)