Vilkoits: Gatavojamies, ka pret ASV būs jānostāv pirmo minūšu spiediens

Latvijas hokeja izlases trenera asistents Raimonds Vilkoits sarunā ar žurnālistiem izteica komentāru pirms 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēles pret ASV valstsvienību.

Mača sākums plkst. 17.20. Spēles tiešraide kanālā LTV7.

“Mēs ņemam vērā, ka ASV ir diezgan uzbrūkoša komanda. Kā jau vairākas komandas šajā čempionātā, arī amerikāņi spēlē uzbrūkošu hokeju. Mēs gatavojamies, ka mums jānostāv pirmo minūšu spiediens. Gribam, lai hokejisti iespēju apmērā spēlē pie viņu vārtiem, disciplinēti aizsardzībā, bloķēt metienus, kad ir iespēja, doties pretuzbrukumā. No pozicionālā uzbrukuma jāizveido tālmetieni no zilās līnijas. Nedrīkstam iekrist uz liekām pretkustībām.

Pēc rīta slidošanas vēl skatamies, kāda situācija ir ar [Haraldu] Egli. Mums ir plāns “A” un plāns “B”, bet drīzumā jau būs skaidrība par galējo sastāvu spēlei,” saka Vilkoits.

Jau ziņojām, ka Egle mačā pret Slovākiju iedzīvojās ceļgala savainojumā pēc aizsarga Patrika Koha izpildītā spēka paņēmiena.

Latvijas valstsvienība ar deviņiem punktiem sešās spēlēs ieņem piekto vietu B apakšgrupā. Lai saglabātu izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, Vītoliņa vadītajai komandai mačā pret ASV nepieciešama uzvara pamatlaikā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)