R. Ābols: Esmu lepns par to, kā mēs spējām savākties. Parādījām, ka esam komanda

Latvijas izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols pēc šodien piedzīvotā zaudējuma 2024. gada pasaules čempionāta pēdējā grupu turnīra spēlē pret ASV hokejistiem sarunā ar ”Latvijas Televīziju” dalījās ar savām pārdomām par aizvadīto turnīru.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Latvijas valstsvienība pēdējā grupu turnīra mačā ar 3:6 piekāpās ASV izlasei un turnīru noslēdza devītajā vietā.

”Skāba pēcgarša. Laikam visa turnīra garumā iekšā palika vairāk nekā dabūjām ārā,” pauda Ābols. ”Skābums ir, bet esmu lepns par džekiem, kā mēs spējām savākties pēc tām divām spēlēm un parādīt, ka esam komanda un varam cīnīties kā līdzīgs ar līdzīgu. Kaut kur mums nedaudz pietrūka, ir kur pielikt, bet tāpat esmu lepns par visiem. Paldies visiem faniem, kuri palika ar mums līdz pēdējai spēlei un deva mums iedvesmu spēlēt!”

”Liels prieks ir par to, kā šodien nospēlēja Laviņš, Tralmaks un Gavars. Katru maiņu viņi grieza karuseļus pretinieku zonā un līda amerikāņiem zem ādas. To bija prieks skatīties! Cerams, ka turpinājumā viņi progresēs, un tas vainagosies ar vēl vairāk vārtiem,” Latvijas izlases debitantiem uzslavas veltīja pieredzējušais centra uzbrucējs, kurš šajā turnīrā septiņās spēlēs izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Ābols tika atzīts pa vienu no trīs labākajiem Latvijas valstsvienības spēlētājiem šajā pasaules čempionātā.

”Patriotisms un mīlestība pret savu valsti, pret komandu un saviem džekiem,” par savu motivāciju katru gadu palīdzēt Latvijas izlasei pastāstīja Ābols. ”Ja veselība atļauj, tad gribas braukt vienmēr, censties sevi pierādīt no labākās puses un mēģināt sniegt rezultātu pretī, uz to mīlestību, ko mēs saņemam no visiem, kuri mūs atbalsta. To nevar izmērīt.”

”Jauna pieredze. Man pašam šī laikam ir garākā sezona karjerā. Jauna pieredze un iespēja mācīties, kā labāk sevi individuāli sagatavot, lai parādītu labāku sniegumu,” uz jautājumu, kas paliks atmiņā no šī pavasara atbildēja 28 gadus vecais uzbrucējs.

Autors: Rainers Rogs Avots: Latvijas Televīzija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)