Bļugera “Golden Knights” sarauj gabalos “Stars” un iekļūst Stenlija kausa finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla sestajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) viesos sagrāva Dalasas “Stars” vienību un iekļuva Stenlija kausa finālā.

Bļugers šajā spēlē netika pieteikts.

“Golden Knights” mača rezultātu atklāja jau ceturtajā minūtē, kad Viljams Karjē vārtu priekšā apspēlēja Džeiku Otindžeru.

Vēlāk Viljams Karlsons vairākumā pirmais tika pie atlēkušās ripas un dubultoja viesu pārsvaru, bet Kīgans Kolesārs 14. minūtē izgājienā divatā pret vienu palielināja Vegasas kluba pārsvaru līdz trim ripām.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Džonatans Maršeso izrāvās vienatnē pret Otindžeru un starp kājām ieraidīja ceturto ripu Dalasas vārtsarga cietoksnī.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Viljams Karlsons izcēlās ar saviem otrajiem vārtiem spēlē, bet 13. minūtē Maikls Amadio ar sestajiem “Golden Knights” vārtiem pielika punktu gan šai cīņai, gan sērijai.

Eidins Hils atvairīja visus 23 “Stars” metienus, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 23 no 29 “Golden Knights” raidījumiem.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejistam viens precīzs metiens un viena piespēle.

“Golden Knights” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2. Stenlija kausa finālā Vegasas klubs cīnīsies pret Floridas “Panthers” vienību.

Teodors Bļugers Stenlija kausa finālā piedalīsies pirmo reizi. “Golden Knights” finālu sasniedza 2018. gadā, kas bija komandas pirmā sezona NHL.