“Avalanche” divreiz atspēlējas un izrauj sesto spēli sērijā pret “Stars” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas piektajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) viesos uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Stars” uzbrucējs Džo Pavelskis atklāja spēles rezultātu, bet vienu sekundi pirms mača nogriežņa beigām Arturī Lekonens vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Miro Heiskanens realizēja “Stars” skaitlisko pārsvaru un panāca 2:1 savas komandas labā, taču 18. minūtē Keils Makars panāca neizšķirtu rezultātu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Keisijs Mitelstadts jau izvirzīja vadībā “Avalanche”, bet piektajā minūtē Keils Makars dubultoja pārsvaru.

Minūti un 16 sekundes vēlāk Logans Stankovens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču 17. minūtē Neitans Makinons guva piektos un noslēdzošos Kolorado komandas vārtus, nodrošinot uzvaru “Avalanche”.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 23 no 26 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers tika galā ar 22 no 27 “Avalanche” raidījumiem.

Dalasas “Stars” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.

Šī ir septītā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā. Pēdējo reizi abas komandas izslēgšanas spēlēs krustoja nūjas 2020. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-2 guva “Stars”.

Nākamā spēle sērijā norisināsies 18. maijā Kolorado plkst. 5:00 pēc Latvijas laika.