Zviedrijas izlase pieveic Kazahstānu un turpina PČ perfekti (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Zviedrijas hokeja izlase ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Kazahstānas valstsvienību.

Pirmā perioda 11. minūtē spēles rezultātu atklāja Zviedrijas izlases uzbrucējs Markuss Johansons, bet otrās trešdaļas 16. minūtē Līnuss Johansons mazākumā dubultoja zviedri pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Fabians Zeterlunds panāca 3:0 zviedru labā, taču sestajā minūtē Adils Beketajevs samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Atlikušajā spēles daļā Kazahstānas hokejistiem atspēlēties gan neizdevās un Zviedrijas valstsvienība izcīnīja uzvaru.

Samuels Ersons atvairīja desmit no 11 Kazahstānas izlases metieniem, bet Ņikita Bojarkins tika galā ar 41 no 44 Zviedrijas valstsvienības raidījumiem.

Zviedri ar 12 punktiem četrās spēlēs atrodas pirmajā vietā B grupā, bet kazahi ar trim punktiem četrās cīņās ierindojas priekšpēdējā, septītajā pozīcijā B grupā.

Turnīru Zviedrija turpinās 18. maijā plkst. 13:20 pret Latvijas izlasi, bet Kazahstāna nākamo spēli aizvadīs 17. maijā plkst. 17:20 pret Vācijas valstsvienību.