Intervija

Tralmaks: No šādām spēlēm tikai jāmācās. Priekšā vēl trīs svarīgi mači

Eduards Tralmaks, hokejazinas.com

Eduards Tralmaks | Foto: Guntis Lazdāns, LHF

“Hokejazinas.com” ekskluzīvi no Ostravas.

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Eduards Tralmaks pēc 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēles pret Vācijas izlasi sarunā ar portālu “Hokejazinas.com” dalījās pārdomās par spēli.

Jau vēstījām, ka Latvija kapitulēja mačā pret Vāciju ar rezultātu 1:8.

“Grūti pateikt, kas nesanāca. Nebijām gatavi, goli sāka birt, salūzām mentāli. Gribējām atgūties, sākām čītot lai iemestu un izlīdzinātos, bet sākām tikai vairāk laist iekšā. Būs mācība, ka vajag spēlēt savu spēli, neko neizdomāt. No šādām spēlēm tikai jāmācās,” par maču izsakās Tralmaks.

Latvijas izlase aizvadījusi četras spēles, no kurām izdevies izcīnīt trīs uzvaras – 5:4 PL pret Poliju, 3:2 PL pret Franciju un 2:0 pret Kazahstānu. Nākamais mačs Latvijai paredzēts 18. maijā pret Zviedriju, tagad latviešiem divas brīvdienas, kurās gan būs smagi jāstrādā.

“Visiem jāsaiet kopā, jāsaprot kļūdas. Šī bija svarīga spēle, bet mums priekšā vēl trīs tikpat svarīgas un vēl svarīgākas. Jāiziet cauri šodienas spēlei, jāsaprot, kas nestrādāja. Galvenais, nākamajās spēlēs būt formā. Šī spēle bija viena no 100. Vairāk nevaram zaudēt ar tādu rezultātu,” vēsta uzbrucējs.

Šī mača trešajā periodā Tralmaks “ar gaļu” iestūma ripu vārtos, taču pēc video atkārtojuma skatīšanās tika konstatēts, ka epizodē pirms komandas biedrs par ātru ieslidoja zonā, izveidojot ofsaidu, vārtu guvumu atceļot. Tralmakam šie būtu kļuvuši par pirmajiem vārtiem pasaules čempionātos.

“Visa spēle jau bija negatīvā gaisotnē, tāpēc manu vārtu neiskaitīšana neko baigi neietekmēja. Gribējās, protams, beidzot iemest un iegūt pārliecību. Sapratu, ka vienalga kāds gols, vienkārši jāiestumj. Ar pirmajām trim spēlēm es guvu mācību, ka jāiet “ar gaļu” iekšā. Sanāca viss, kā es gribēju, bet tikai komandas biedrs iegāja ofsaidā. Tas rezultātu diži nemainītu – būtu 2:8. Pataupīšu to pirmo vārtu guvumu kādai svarīgākai spēlei,” noslēdz Tralmaks.

Tralmaks savā debijas čempionātā četrās spēlēs vēl pie punktiem nav ticis, taču atzīmējies ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisinās Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)