Polijas izlase cīnās varonīgi, bet salūst mača izskaņā un zaudē slovākiem (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Slovākijas izlase ar rezultātu 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) pārspēja Polijas valstsvienību.

Jau divas minūtes pēc starta iemetiena Lukāšs Cingels atklāja mača rezultātu. Pirmā perioda vidū Slovākijas kapteinis Tomāšs Tatārs panāca 2:0.

Otrajā trešdaļā rezultāts neizmainījās, bet trešajā periodā Polija sāka veidot daudz momentus. Deviņas minūtes līdz mača beigām Polijas vārtsargs Tomāšs Fučīks iedzīvojās savainojumā, varonīgi aizsargājot vārtus, un tika nomainīts. Otrais vārtsargs veiksmīgi iesaistījās spēlē, atvairot vairākus bīstamus metienus, bet tomēr sešas minūtes vēlāk divreiz kapitulēja ar 12 sekunžu intervālu.

Slovākijas vārtus sargāja Samuels Hlavajs, atvairot visus 20 metienus, taču Polijas vārtu drošība 51 minūti tika uzticēta Tomāšam Fučīkam, kurš tika galā ar 33 no 35 metieniem, bet viņu nomainījušais Davids Zabolotnijs atraidīja septiņus no deviņiem raidījumiem.

Slovākijas izlase ar astoņiem punktiem četrās spēlēs ieņem 2. vietu, bet Polija ar izcīnītu vienu punktu ierindojas pēdējā, 8. vietā B grupā.