Gudļevskim sausā spēle, “MoDo” septītajā finālsērijas mačā izcīna Allsvenskan čempiontitulu (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsērijas septītajā spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) mājās pārspēja “Djurgårdens IF” vienību un izcīnīja čempiontitulu.

Pirmā perioda sestajā minūtē “MoDo” uzbrucējs Oskars Petersons atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Johans Sodergrans vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Mikels Āgārds izcēlās ar trešo Ērnšeldsvīkas komandas precīzo metienu, taču 16. minūtē Sodergrans guva savus otros vārtus spēlē un palielināja “MoDo” priekšrocību līdz četrām ripām.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un Gudļevska komanda svinēja panākumu gan mačā, gan finālsērijā.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja visus 26 pretinieku metienus.

“MoDo” panākums nozīmē, ka klubs nākamsezon atgriezīsies Zviedrijas augstākajā līgā (SHL). Komanda spēlējusi Allsvenskan līgā kopš 2016. gada, kad izkrita no SHL.

Regulārajā sezonā Latvijas vārtsargs 37 cīņās tika galā ar 92,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,88 vārtus. Play-off vārtsargs 15 spēlēs apstādināja 91,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,09 vārtus.