Gudļevska “MoDo” zaudē otrajā papildlaikā, finālā būs septītā spēle

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) finālsērijas sestajā spēlē Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” komanda ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1) viesos otrajā papildlaikā piekāpās “Djurgårdens IF” vienībai.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Djurgårdens IF” uzbrucējs Markuss Krīgers vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas devītajā minūtē skaitlisko pārsvaru realizēja Teodors Nīderbahs, kurš izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Mikels Āgārds vairākumā jau izvirzīja vadībā “MoDo”, taču 19. minūtē Līnuss Klasens panāca neizšķirtu.

Pirmajā papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrā papildlaika otrajā minūtē Frederiks Forsbergs izrāva uzvaru mājiniekiem.

Gudļevskis šajā spēlē atvairīja 23 no 26 pretinieku metieniem.

Regulārajā sezonā Latvijas vārtsargs 37 cīņās tika galā ar 92,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,88 vārtus. Play-off vārtsargs 14 spēlēs apstādinājis 91,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,23 vārtus.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3. Finālsērijas uzvarētājs nākamsezon spēlēs Zviedrijas augstākajā līgā (SHL), bet zaudētājam nāksies samierināties ar palikšanu Allsvenskan.

Izšķirošā septītā spēle gaidāma 30. aprīlī plkst. 19:30 pēc Latvijas laika.