Dzierkalam uzvaras vārti, precīzs arī Bičevskis

Čehijas Ekstralīgā šovakar ar gūtiem vārtiem izcēlās latviešu uzbrucēji Mārtiņš Dzierkals un Māris Bičevskis.

Dzierkala pārstāvētā Pilzenes ”Škoda” mājās ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pieveica bez savainotā Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta spēlējošo Vitkovices ”Ridera”. Dzierkals otrās trešdaļas vidū guva komandas uzvaras vārtus.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un pabeidza maču ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 44 spēlēs Dzierkals ir sakrājis 26 (10+16) punktus.

Tāpat ar gūtiem vārtiem izcēlās arī uzbrucējs Māris Bičevskis, kura precīzais metiens gan neglāba ”Mlada Boleslav” no zaudējuma mājās ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā pret Hradeckrāloves ”Mountfield”. Bičevskis 38. minūtē guva komandas pirmos vārtus un panāca 1:2.

Latviešu uzbrucējs nospēlēja 15 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 45% (5 no 11) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šajā sezonā 50 spēlēs Bičevskis ir nopelnījis 12 (6+6) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga