Čukste gūst izšķirošos vārtus un ieved “Ocelari” finālā

Čehijas Ekstralīgas septītajā pusfināla mačā Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” komanda ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Pardubices “Dynamo”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 4-3 un Čukstes pārstāvētā komanda nodrošināja sev vietu finālā.

Čukste otrajā periodā 14. minūtē ar spēcīgu tālmetienu pārspēja vārtsargu un guva uzvaru nesošos vārtus.

Šajā mačā Čukste uz laukuma pavadītajās 14:16 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem, bloķēja četrus pretinieku raidījumus, pabeidzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargam šosezon 49 cīņās astoņi punkti (2+6), bet trīs Play-off spēlēs Čukstem divi vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle.

Finālā “Ocelari” pretī stāsies sērijas starp Hradeckrāloves “Mountfield” un Roberta Bukarta pārstāvētās Vitkovices “Ridera” uzvarētāju. Pašlaik sērijā 3-3. Rītdien. 15. aprīlī, būs izšķirošā spēle. Vakardien, sērijas sestajā spēlē, uzvarētājs tika noskaidrots vien ceturtajā papildlaikā.