Mājiniece Čehija apstādina pārsteigumus sagādājošo Austriju (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupā Prāgā mājiniece Čehija ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:1, 1:0) apspēlēja pārsteigumiem pilno Austrijas izlasi.

27 sekundes pirms pirmā perioda beigām Ondrejs Kaše atklāja rezultātu, realizējot soda metienu.

Otrās trešdaļas izskaņā čehi nedaudz vairāk kā minūtes laikā guva divus vārtus. No sākuma Dominiks Kubāliks realizēja vairākumu ar spēcīgu šāvienu, bet pēc tam Jakubs Fleks vairākumā pārtvēra ripu savā aizsardzības zonā, aizskrēja pretuzbrukumā, panākot 3:0.

Noslēdzošās trešdaļas pirmajā minūtē Dāvids Tomāšeks uzstādīja gala rezultātu.

Čehijas vārtsargs Petrs Mrazeks tika galā ar visiem 22 austriešu metieniem. Tikmēr Austrijas vārtsargs Dāvids Madleners atvairīja 26 no 30 raidījumiem.

Čehijas izlase, pateicoties šai uzvarai, ierindojās 1. vietā A grupā ar 12 punktiem piecās spēlēs, bet Austrija ar četriem punktiem piecās spēlēs ieņem 6. vietu.