Kanāda lielu daļu spēles neļauj Norvēģijai mest pa vārtiem un uzvar (VIDEO)

Šovakar 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Kanādas hokeja izlase ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Norvēģijas valstsvienību.

Pirmā perioda 12. minūtē Kanādas izlases uzbrucējs Brendons Tanevs atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Endrū Mandžiapane dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Stians Solbergs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču septītajā minūtē Dilans Kozenss mazākumā panāca 3:1 Kanādas izlases labā.

Ar precīzu metienu tukšos Norvēģijas vārtos spēlei punktu pielika Džareds Makkans.

Niko Douzs atvairīja piecus no sešiem Kanādas izlases metieniem, bet Henriks Haukelands tika galā ar 29 no 32 Kanādas valstsvienības metieniem.

Jāpiemin, ka pirmo no sešiem metieniem pa vārtiem norvēģi izdarīja vien trešajā periodā.

Kanādieši ar 11 punktiem četrās spēlēs atrodas pirmajā vietā A grupā, bet norvēģi ar trim punktiem piecās cīņās ierindojas sestajā pozīcijā A grupā.

Nākamo maču Kanādas izlase aizvadīs 18. maijā plkst. 17:20 pret Somijas izlasi, bet Norvēģijas valstsvienība turnīru turpinās 19. maijā plkst. 17:20 pret Austriju.