Dānija ļoti sīvā spēlē uzvar Lielbritāniju (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Dānijas izlase ar rezultātu 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) apspēlēja Lielbritānijas valstsvienību.

Sestajā minūtē brits Liams Kirks ar metienu no aizvārtes atklāja mača rezultātu. Vien 61 sekundi vēlāk Mikels Āgards, pēc lieliskas piespēles, atgrieza neizšķirtu. Devītajā minūtē dānis Filips Brugisers realizēja skaitlisko vairākumu. Nedaudz vēlāk Keids Neilsons guva vārtus ar slidu, kuri tika ieskaitīti, un panāca 2:2.

Otrās trešdaļas ievadā Āgards izcēlās ar savu otro vārtu guvumu, izvirzot Dāniju vadībā. Pusotru minūti līdz perioda beigām Neteiniels Halberts ar spēcīgu metienu panāca 3:3.

Trešā perioda 13. minūtē Kristiāns Vaise no vārtu priekšas iebakstīja un atnesa uzvaru Dānijai. Pēdējās trīs minūtes Lielbritānija spēlēja bez vārtsarga, bet izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Dānijas vārtus sargāja Frederiks Dihovs, atvairot 28 no 31 metiena. Tikmēr Lielbritānijas vārtsargs Džeksons Vistlstika galā ar 24 no 28 metieniem.

Pēc piecām spēlēm Dānija ar sešiem punktiem ieņem 5. vietu, bet Lielbritānija bez izcīnītiem punktiem ierindojas pēdējā, 8. vietā.