Kraideram Hat-trick, “Rangers” atspēlējas no 1:3 un iekļūst Austrumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas sestajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 5:3 (0:1, 1:2, 4:0) viesos uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda 19. minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Mārtins Nečass atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Sets Džārviss vairākumā dubultoja pārsvaru.

Vien 52 drkundi pēc Džarvisa vārtiem Vincents Tročeks izcēlās ar pirmo “Rangers” precīzo metienu, taču Sebastians Aho desmitajā minūtē panāca 3:1 “Hurricanes” labā.

Trešā mača nogriežņa septītajā minnūtē Kriss Kraiders vienus vārtus atguva, bet 12. minūtē vairākumā Kraiders vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu.

16. minūtē Kriss Kraiders noformēja Hat-trick un jau izvirzīja vadībā Ņujorkas klubu, bet Bārklajs Gudro 20. minūtē pielika punktu spēlei un sērijai, ieraidot ripu tukšos “Hurricanes” vārtos.

Igors Šestjorkins atvairīja 45 no 47 “Hurricanes” metieniem, bet Pjotrs Kočetkovs tika galā ar 22 no 25 “Ragners” raidījumiem.

“Rangers” izcīnījuši uzvaru šajā sērijā ar rezultātu 4-2.

Abi klubi iepriekš otrajā kārtā tikās 2022. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-3 ņēma Ņujorkas komanda.

Nākamajā kārtā “Rangers” cīnīsies ar Floridas “Panthers” un Bostonas “Bruins” sērijas uzvarētāju.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSCarolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 3:5 (2-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks”Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 3:2 (3-2sērijā)