“Mountfield” izrāda pretestību Šveices čempionei un nospēlē neizšķirti Čempionu līgā

Čempionu hokeja līgas (CHL) ceturtdaļfināla spēlē Čehijas komanda Hradeckrāloves “Mountfield” nospēlēja neizšķirti ar Šveices vienību “EV Zug” – 2:2 (0:1, 0:0, 2:1).

Šī bija komandu pirmā spēle no divām. Nākamo kārtu sasniegs komanda, kura būs guvusi vairāk vārtus.

“EV Zug” pirmajā trešdaļā 11. minūtē izvirzījās vadībā pēc precīzā Lino Marčīni metiena. Otrajā periodā iniciatīva pārgāja Čehijas komandai, taču pirmos vārtus viņi spēja gūt trešā perioda 16. minūtē, kad izcēlās Lūkass Cingels. Pusotru minūti vēlāk Mareks Zahars panāca 2:1 par labu “Mountfield”. Kad tablo vēstīja par pirmspēdējo minūti, Kristiāns Jūss spēja panākt neizšķirtu, un tā arī palika līdz fināla sirēnai.

Citās ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs Zviedrijas “Rogle BK” apspēlēja Tamperes “Tappara” (3:2), Oskara Batņas Mikeli “Jukurit” atzina Zviedrijas “Lulea HF” pārākumu (1:5), un divu Zviedrijas komandu duelī Šellefteo “AIK” ar 1:0 apspēlēja Gēteborgas “Frolunda”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: CHL