Dušeins kļūst par varoni, “Stars” uzvar otrajā papildlaikā un iekļūst Rietumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas sestajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) viesos otrajā papildlaikā uzvarēja Kolorado “Avalanche” vienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē “Avalanche” uzbrucējs Mikko Rantanens atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē “Stars” kapteinis Džeimijs Bens panāca izlīdzinājumu.

Pirmajā papildlaikā Dalasas klubs šķietami izrāva uzvaru spēlē un sērijā, taču vārti netika ieskaitīti vārtsarga traucēšanas dēļ.

Otrā papildlaika 12. minūtē bijušais “Avalanche” uzbrucējs Mets Dušeins pielika punktu gan spēlei, gan sērijai.

Džeiks Otindžers atvairīja 29 no 30 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 37 no 39 “Stars” raidījumiem.

Dalasas “Stars” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2. Arī pagājušosezon Dalasas vienība iekļuva Rietumu konferences finālā, kur klubs piekāpās Stenlija kausa čempioniem Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 2-4.

Šī ir septītā reize, kad abas komandas tikušās Stenlija kausa izcīņā. Pēdējo reizi abas komandas izslēgšanas spēlēs krustoja nūjas 2020. gadā, kad virsroku ar rezultātu 4-2 guva “Stars”.

Rietumu konferences finālā “Stars” spēlēs pret Vankūveras “Canucks” un Edmontonas “Oilers” sērijas uzvarētāju.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” | 1:2 (2-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Colorado Avalanche logo.svg Kolorado “Avalanche” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 1:2 (2OT) (2-4 sērijā*)