M. Laviņš: Hokeju skatīties ir grūtāk nekā pašam spēlēt

Latvijas izlases uzbrucējs Martins Laviņš sarunā ar ”Latvijas Radio” komentējis valstsvienības parādīto sniegumu turnīra pirmajos četros mačos un pastāstījis par savu lomu treniņos.

Mūsu hokejisti pasaules čempionātu uzsāka ar trīs uzvarām trīs spēlēs (5:4 papildlaikā pār Poliju3:2 pagarinājumā pret Franciju un 2:0 pār Kazahstānu), bet trešdien ar 1:8 kapitulēja 2023. gada pasaules vicečempionei Vācijai.

”Hokeju skatīties ir grūtāk nekā pašam spēlēt. Pagaidām puiši malači! Pirmajās trīs spēlēs bija ļoti labs sniegums. Pret Vāciju varbūt kaut kur nedaudz sagurām, bet tikai uz augšu,” atzina Laviņš, kurš atrodas Čehijā, bet vēl nav pieteikts turnīram.

”Ja vajag imitēt pretinieku aizsardzību, kā pretinieku uzbrucēji sēžas virsū, tad es izeju, lai pārējie puiši atpūšas un lai viņiem nav jātērē lieki spēkus,” par savu lomu treniņos pastāstīja 21 gadu vecais uzbrucējs. ”Mazākumā, kad mēs trenējam vairākumu, palīdzu vairākumam kļūt labākam. Lai džeki, kuri spēlē, atpūšas un, lai viņiem nav lieki jāskraida. Es padaru to melno darbu viņu vietā.”

Latvijas valstsvienība ar septiņiem punktiem četrās spēlēs šobrīd ieņem piekto vietu B apakšgrupā, taču joprojām saglabā izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.

Harija Vītoliņa vadītā komanda šodien, plkst. 13:20, krustos nūjas ar B apakšgrupas līderi Zviedriju, kura šajā turnīrā vienīgā nav zaudējusi vēl nevienu punktu.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)