Francija ielaiž vārtus vairākumā un otrajā pārbaudes spēlē zaudē Itālijai

Pirmo zaudējumu, gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, šovakar piedzīvoja Francijas valstsvienība, kas otrajā pārbaudes spēlē viesos ar 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) piekāpās Itālijas hokejistiem.

Dilans Fabre astotajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, izvirzīja Francijas izlasi vadībā, bet pirmās trešdaļas turpinājumā Dastins Geizlijs panāca uz tablo 1:1.

Vinsents Melins 26. minūtē atguva viesiem minimālu pārsvaru, taču francūžu prieki nebija ilgi. Djego Kostners jau pēc 32 sekundēm atjaunoja uz tablo līdzsvaru, bet otrās trešdaļas pēdējā sekundē Daniels Glira, izceļoties skaitliskajā mazākumā, pirmoreiz mačā izvirzīja mājiniekus vadībā.

Pamatlaika beigās Francijas valstsvienība nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, tomēr nespēja izglābties no zaudējuma.

Atgādināsim, ka abu komandu pirmajā savstarpējā mačā francūži svinēja panākumu ar 4:2.

Francijas hokejisti gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā kopā ar Latvijas valstsvienību. Abas izlases krustos nūjas 12. maijā, plkst. 17:20.