
Lauris Bajaruns | Foto: Kijivas "Capitals"
Latvijas hokejists Lauris Bajaruns nākamajā sezonā neturpinās spēlēt “Optibet” hokeja līgas (OHL) komandā Kijivas “Capitals”.
Uzbrucējs sarunā ar Hokejaziņām apstiprināja, ka Kijivas komandu pēc aizvadītās sezonas ir atstājis. Bajaruns vēl nezināja teikt, kurā klubā tieši turpinās karjeru, un vai tas būs Baltijā vai ārpus tās, piebilstot, ka skaidrība par viņa nākotni būs tuvākajā laikā.
Bajaruns aizvadītajā sezonā “Capitals” rindās 37 spēlēs guva 20 vārtus un atdeva 25 rezultatīvas piespēles, savukārt deviņos play-off mačos sakrāja piecus punktus (3+2).
Uzbrucējs ir trīskārtējs Latvijas čempions, pie titula tiekot 2011., 2014. un 2024. gadā. Līdz šim pēdējais panākums izcīnīts ar “Mogo/RSU” komandu.
Atsauces gadījumā nepieciešama hipersaite uz “Hokejazinas.com”.