Latvijas PČ pretiniece Polija iemet 4 vārtus 7 minūtēs, Čehija vēlreiz pieveic Vāciju (VIDEO)

Otrās uzvaras divās aizvadītajās pārbaudes spēlēs, gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, šodien izcīnīja Polijas un Čehijas izlases.

Polijas valstsvienība mājās ar 6:2 (4:0, 2:0, 0:2) sakāva Ungārijas hokejistus.

Mājinieki spēles likteni izšķīra jau pirmajā trešdaļā, kurā laika posmā no astotās līdz 14. minūtei iemeta četrus vārtus. Otrajā periodā poļi vēl divas reizes iekaroja pretinieku cietoksni, bet pēdējā trešdaļā viesi divus vārtus atguva.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar četriem (1+3) punktiem bija Damians Kapica. Tikmēr Ārons Hmieļevskis un Pāvels Zigmunts atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Atgādināsim, ka poļi pirmajā abu komandu savstarpējā mačā svinēja panākumu ar 5:2.

Polijas hokejisti pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību.

Čehijas izlase savā laukumā ar 4:2 (1:1, 3:0, 0:1) pārspēja Vācijas hokejistus.

Viesi 18. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, izvirzījās vadībā, bet čehi līdz otrā perioda beigām guva četrus bezatbildes vārtus un panāca uz tablo pārliecinošo 4:1. Pamatlaika izskaņā vācieši vienus vārtus atguva.

Čehijas valstsvienības rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Radans Lencs, Petrs Koditeks, Andrejs Šustrs un Mihals Kovarčiks. Savukārt zaudētāju sastāvā precīzi bija Džastins Šucs un Aleksandrs Karahuns.

Atgādināsim, ka abu komandu pirmajā duelī čehi bija pārāki ar 3:0.

Vācijas hokejisti pasaules čempionātā arī spēlēs vienā apakšgrupā ar Latviju.

Tikmēr pirmo uzvaru, gatavojoties pasaules čempionātam, svinēja Norvēģijas izlase, kas izbraukumā ar 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) uzveica Dānijas hokejistus.

Norvēģi jau 14. minūtē panāca uz tablo 2:0, taču pēc 58 sekundēm mājinieki samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Trešā perioda ievadā viesi atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet 48. minūtē dāņi panāca 2:3.

Uzvarētāju rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Joakims Opsahls, Havards Salstens un Tobiass Bjerke Larsens. Tikmēr Dānijas izlases sastāvā precīzi bija Frederiks Storms un Niklass Andersens.

Atgādināsim, ka dāņi pirmajā savstarpējā spēlē uzvarēja ar 3:1.

Tāpat pirmo uzvaru, gatavojoties pasaules čempionātam, izcīnīja Francijas valstsvienība, kas mājās ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) apspēlēja Itālijas izlasi.

Francūži pamatlaika vidū panāca uz tablo 2:1, bet trešā perioda ievadā dubultoja savu pārsvaru. Lai gan viesi 52. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, pamatlaika izskaņā mājinieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Kevins Bozons, bet pa reizei izcēlās Dilans Fabre un Valentīns Klero. Savukārt Itālijas rindās pretinieku vārtsargu pa reizei pārspēja Tomijs Purdelers un Paskāls Bruners.

Abām izlasēm šī bija pirmā pārbaudes spēle šajā gatavošanās ciklā.

Francijas izlase pasaules čempionātā būs vienā apakšgrupā ar Latviju.