Nīlanderam divi vārti, “Maple Leafs” un “Bruins” sērija atkal tiks izlemta septītajā spēlē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas sestajā mačā Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) mājās uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 20. minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Viljams Nīlanders guva savus un Toronto kluba otros vārtus šajā spēlē. Morgans Gīkijs 0,1 sekundi pirms pamatlaika beigām vienus vārtus atguva, taču “Maple Leafs” izcīnīja uzvaru.

Džosefs Vols atvairīja 22 no 23 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 24 no 26 “Maple Leafs” raidījumiem.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.

“Maple Leafs” Play-off sērijā nav pārspējuši “Bruins” kopš 1959. gada. Kopš tā laika abas komandas tikušās sešas reizes, ieskaitot trīs kopš 2013. gada.

Pēdējās trīs sērijās (2013., 2018. un 2019. gadā) Bostonas klubs guva virsroku ar rezultātu 4-3. “Maple Leafs” atspēlēja 1-3 deficītu sērijā arī pirmajās divās no šīm sērijām, vēlāk piedzīvojot zaudējumu septītajā spēlē.

Izšķirošais, septītais mačs šajā sērijā tiks aizvadīts 5. maijā Bostonā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.